specializovaný web o aristokracii a titulech................................na obrázku Albrecht z Valdštejna, Karel Schwarzenberg, Tomáš Zima, Leoš Streda, Paul McCartney, Steven Spielberg, Bill Gates, Sean Connery, Christopher Lee

Dr.Streda knighted in Philippines /  Leoš STŘEDA PASOVÁN RYTÍŘEM

November 2008: Czech doctor Leoš Středa was ennobled. Knighted in the Philippines to the prestigious Order of The Knights of Rizal. Grant of Arms was solemly hander to Sir Leoš by Czech Ambassador. Philantropist Leoš Středa is the founder of Dr. Streda Foundation.

V listopadu 2008 byl český lékař Leoš Středa pasován rytířem prestižního filipínského Řádu Josého Rizala. Nobilitační listinu mu osobně předal velvyslanec České republiky v Manile. Průběh ceremoniálu je na videu pod tímto textem.

 

DR.Zima KNIGHTED IN PHILIPPINES /  Tomáš Zima PASOVÁN RYTÍŘEM

Rector of the Charles University in Prague Tomáš Zima was ennobled on 2011. Knighted in the Philippines to the prestigious Order of The Knights of Rizal. Grant of Arms was solemly hander to Sir Tomáš by Czech Ambassador. 

Prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc, rektor Karlovy univerzity v Praze, získal šlechtický titul Sir na Filipínách v roce 2011. Byl pasován rytířem nejprestižnějšího rytířského řádu, jímž je Řád Rytířů Dr. Rizala (Order of the Knights of Jose Rizal).

Vyhledávání

Velkovévoda a rytíř: Jindřich I. Lucemburský, panovník Lucemburska, se při příležitosti převzetí Mezinárodní ceny Karla IV setkal s rektorem Karlovy univerzity, profesorem Zimou, který mu ocenění předával. Profesor Tomáš Zima získal aristokratický rytířský titul na Filipínách už v roce 2011.

Televizní dokument Rub a líc modré krve o radostech, strastech a hrdinství české šlechty. Klikněte na obrázek a spustíte videozáznam.

© 2019 aristokracie.cz

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode